POZOSTAŁO:
Menu

ŚSZN w Kielcach partnerem LOKUM EXPO 2016 i Forum dla Zarządców

ŚSZN w Kielcach partnerem LOKUM EXPO 2016 i Forum dla Zarządców

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości działa od 15 lat. Należy do Polskiej Federacji administratorów, zarządców i właścicieli nieruchomości z siedzibą w Gdańsku.

Od 2000 roku głównym celem stowarzyszenia jest skupianie ludzi dążących do profesjonalnej obsługi rynku nieruchomości, przestrzegających zasad etyki i działających na jednakowych regułach i według ujednoliconych standardów zawodowych. Organizacja działa na rzecz i w interesie zarządców, administratorów i właścicieli nieruchomości.

Stowarzyszenie swoją siedzibę ma w Kielcach, funkcjonuje natomiast w całym obrębie regionu świętokrzyskiego. ŚSZN zrzesza 142 członków. Są to osoby fizyczne posiadające licencje zawodowe, pracujące w firmach prywatnych jak i w spółkach samorządowych zajmujących się zarządzaniem i administracją nieruchomościami.

Organizacja tworzy warunki rozwoju dla tej grupy zawodowej. Służy poradą, wsparciem merytorycznym i organizacyjnym.

Specjalizuje się w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych organizując szkolenia, kursy i praktyki zawodowe. Od lat bierze udział w ogólnopolskich spotkaniach, seminariach i imprezach związanych z budownictwem i rynkiem nieruchomości, organizowanych między innymi w Targach Kielce. Współpracuje z organizacjami samorządowymi i przedstawicielami zawodów związanych z rynkiem nieruchomości.

Patroni:

Ogólnopolska Izba Gospodarowania Nieruchomościami

Polska Federacja Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych

Polska Federacja Zarządców Nieruchomości

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

SGSP

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości

Patroni
medialni:

Magazyn Dźwig