POZOSTAŁO:
Menu

LOKUM EXPO 2016: Warto być, bo...

Salon Lokum Expo będzie obfitował w wydarzenia towarzyszące targom. Zaplanowaliśmy bowiem wręczenie statuetek laureatom konkursu "Zarządca Roku - Lider Rynku Nieruchomości" oraz "7 złotych zasad spółdzielczości", a ponadto dwie konferencje, podczas których zaproszeni specjaliści podzielą się wiedzą i opiniami na tematy najbardziej obecnie nurtujące środowiska zarządców nieruchomości wszelkiego typu.

Konferencję dla Spółdzielni Mieszkaniowych (18 października) zainauguruje Jerzy Jankowski – przewodniczący Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP, wykładem na temat spółdzielni mieszkaniowych jako aktywnych podmiotów rynku i poruszy on m.in. zagadnienie kontrowersyjnej w środowisku spółdzielczym roli spółdzielni jako dewelopera. Kontrowersyjnej, ponieważ w opinii części środowiska deweloperska działalność jest niezgodna z Prawem spółdzielczym, ale nie brakuje też głosów "za".
Jerzy Jankowski zwróci również uwagę na projekt nowelizacji ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych i zapisy, które mają się w niej pojawić, m.in. na temat przywrócenia lokatorskiego spółdzielczego prawa do lokalu.

Z kolei 19 października odbędzie się VI Forum dla Zarządców, które będzie okazją do zastanowienia się nad możliwością podwyższenia standardów zarządzania nieruchomościami i ich dostosowania do zmieniających się potrzeb społecznych, wynikających zarówno ze struktury demograficznej społeczeństwa, jak i wszechobecnych już w nieruchomościach nowoczesnych technologii.
Wykład inaugurujący na temat standardów zarządzania w świetle prawa wygłosi Eugenia Śleszyńska – autorka książek i licznych artykułów publikowanych m.in. w "Administratorze", znany szkoleniowiec.

Serdecznie zapraszamy do udziału

Patroni:

Ogólnopolska Izba Gospodarowania Nieruchomościami

Polska Federacja Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych

Polska Federacja Zarządców Nieruchomości

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

SGSP

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości

Patroni
medialni:

Magazyn Dźwig